Z okazji Dnia Sportu zorganizowanego przez pracowników oraz podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Tarnowie Opolskim nasza młodzież wzięła udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych, na które dostaliśmy zaproszenie.

W dniu 19 lipca 2023r. z przyjemnością wzięliśmy udział w zorganizowanych na terenie ogrodu konkurencjach, poczęstunku, pokazie strażaków, zumbie. Wraz z innymi drużynami wychowankowie pokonywali przeszkody w biegach przełajowych, sztafecie, „biegu giganta”, w którym to 1 miejsce zajęła nasza Wiktoria. Młodzież konkurowała również w rzucaniu rzutkami do tarczy, niestety nie byliśmy najlepsi?, ale zabawa była przednia. Dzięki wizycie strażaków z OSP Tarnów Opolski wszyscy mogli spróbować swoich sił w obsłudze hydronetki. Ta forma zabawy cieszyła się największym zainteresowaniem również wśród pracowników. Wychowankowie Domu Dziecka wraz z Uczestnikami Terapii Zajęciowej rywalizowali o pięknie wykonane statuetki z drewna oraz dyplomy.

Piękna pogoda, super atmosfera, zabawa i bardzo dobry poczęstunek przygotowany przez WTZ oraz nasze dzieci, które upiekły rogaliki i ciasto sprawiły, że dzień minął w przyjemnej atmosferze rywalizacji a spotkanie zakończone było wspólną zumbą.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i super zabawę.